Mobilya

Eskişehir mobilya firmaları arasında tecrübesi ve bilgisiyle hizmet veren Mevlana Parke, mutfak mobilyasından portmantoya, yüklük modellerine kadar çok çeşitli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her biri birbirinden şık olan özel üretim mobilyalar, istenilen alana özel boyutlarda yapılabilir ve size geniş bir depolama alanı sunar. Parkeci olarak uzun yıllardır hizmet veren Mevalana Parke, sektörde edindiği tecrübeler ve ekibine kattığı mobilya ustaları ile artık döşemeden dekorasyona kadar tüm alanlarda sizlerin hizmetindedir. Hayal ettiğiniz renk ve desende, kullanım açısından hazır dolaplardan kat be kat daha kullanışlı ve geniş dolap modellerimiz, şık yüklük dolaplarımız, mutfağınıza zerafet katacak mutfak dolaplarımızı incelemek ve nuygun fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fayans Görünümlü Parke

Sıradan parke görüntüsünden çıkarak mekanlarda farklı bir görüntü yaratmak için kullanılan fayans görünümlü parkeler, Mevlana Parke güvencesiyle uygulanmaktadır.  Hızlı ve kolay montaj garantisi ile darbeye, sigara ateşine, çizilmeye, lekeye dayanıklı olan fayans görünümlü parkeler çeşitli renk ve desenlerde Mevlana Parke'de hem satışı hem de uygulaması yapılmaktadır.

Döşeme ürünleri konusunda en iyi markalarla çalışan ekibimiz, yaşam alanlarınızda konforu arttıracak, mekana değer katacak uygulamalar yapmaktadır. Mutfaklar başta olmak üzere tüm odalarda kullanılan fayans görünümlü parkeler çini desenli, granit desenli olabilmektedir.