Mobilya

Eskişehir mobilya firmaları arasında tecrübesi ve bilgisiyle hizmet veren Mevlana Parke, mutfak mobilyasından portmantoya, yüklük modellerine kadar çok çeşitli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her biri birbirinden şık olan özel üretim mobilyalar, istenilen alana özel boyutlarda yapılabilir ve size geniş bir depolama alanı sunar. Parkeci olarak uzun yıllardır hizmet veren Mevalana Parke, sektörde edindiği tecrübeler ve ekibine kattığı mobilya ustaları ile artık döşemeden dekorasyona kadar tüm alanlarda sizlerin hizmetindedir. Hayal ettiğiniz renk ve desende, kullanım açısından hazır dolaplardan kat be kat daha kullanışlı ve geniş dolap modellerimiz, şık yüklük dolaplarımız, mutfağınıza zerafet katacak mutfak dolaplarımızı incelemek ve nuygun fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vestiyer

Eskisehir vestiyer imalatı ve montajı yapan ekibimiz evlerden iş yerlerine kafe ve restoranlardan otel lobilerine, eğlence mekanları, oyun parkları girişlerine kadar çeşitli noktalarda güvenle hizmet vermektedir. Şık, modern ve çeşitli renklerde imal edilebilen vestiyer çeşitlerimiz istenilen ölçüde yapılabilmektedir.

 

Farklı dekorasyonlara, farklı ölçüdeki giriş ve hol alanlarına uygun vestiyer çeşitlerimiz ahşabın kalitesini mekanlarınıza taşır. Aynalı, kapaklı, sürgülü, açık veya kapalı her çeşit vestiyer için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Parkeci Mevlana İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Vatan Cd. No:76 / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 201 00 31

Gsm: 0532 785 41 40