Mobilya

Eskişehir mobilya firmaları arasında tecrübesi ve bilgisiyle hizmet veren Mevlana Parke, mutfak mobilyasından portmantoya, yüklük modellerine kadar çok çeşitli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her biri birbirinden şık olan özel üretim mobilyalar, istenilen alana özel boyutlarda yapılabilir ve size geniş bir depolama alanı sunar. Parkeci olarak uzun yıllardır hizmet veren Mevalana Parke, sektörde edindiği tecrübeler ve ekibine kattığı mobilya ustaları ile artık döşemeden dekorasyona kadar tüm alanlarda sizlerin hizmetindedir. Hayal ettiğiniz renk ve desende, kullanım açısından hazır dolaplardan kat be kat daha kullanışlı ve geniş dolap modellerimiz, şık yüklük dolaplarımız, mutfağınıza zerafet katacak mutfak dolaplarımızı incelemek ve nuygun fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüklük

Eskişehir yüklük modelleri arasında birbirinden şık ve modern tasarımlarla öne çıkan Parkeci Mevlana,  evlerde en büyük sorun olan yetersiz depolama alanını sorununu ortadan tamamen kaldırmaktadır. Yorgan, nevresim, battaniye, havlu, kıyafet  gibi aklınıza gelen ve evde fazlalık olan her şeyi içine alabilecek özellikte olan yüklük modelleri yapabilen ekibimiz, tüm işleri taahhüt ettiğimiz sürede teslim eder.

 

Eskişehir yüklük hizmetimizle yatak odası, koridor, kiler gibi istediğiniz her odada yeni bir depolama alanı yaratmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz

 

Parkeci Mevlana İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Vatan Cd. No:76 / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 201 00 31

Gsm: 0532 785 41 40