Mobilya

Eskişehir mobilya firmaları arasında tecrübesi ve bilgisiyle hizmet veren Mevlana Parke, mutfak mobilyasından portmantoya, yüklük modellerine kadar çok çeşitli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her biri birbirinden şık olan özel üretim mobilyalar, istenilen alana özel boyutlarda yapılabilir ve size geniş bir depolama alanı sunar. Parkeci olarak uzun yıllardır hizmet veren Mevalana Parke, sektörde edindiği tecrübeler ve ekibine kattığı mobilya ustaları ile artık döşemeden dekorasyona kadar tüm alanlarda sizlerin hizmetindedir. Hayal ettiğiniz renk ve desende, kullanım açısından hazır dolaplardan kat be kat daha kullanışlı ve geniş dolap modellerimiz, şık yüklük dolaplarımız, mutfağınıza zerafet katacak mutfak dolaplarımızı incelemek ve nuygun fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak Dolabı

Eskişehir mutfak dolabı imalatı ve montajını gerçekleştiren Parkeci Mevlana, konik, dar, geniş veya L mutfak fark etmeksizin her ölçüye uygun imalat yapabilmektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olan Parkeci Mevlana, adresinizde yapılan keşif çalışmasının ardından çalışmalarına başlar.

 

Her zaman müşteri memnuniyetini yüksek tutan ekibimiz, Eskişehir mutfak dolabı yapan firmalar olarak ekonomik fiyatlarla bu hizmeti sunmaktadır. Mutfakta geçirilen zamanı keyifli bir hale dönüştüren mutfak dolabı çeşitlerimiz, alanı en iyi şekilde değerlendirmektedir.

 

Parkeci Mevlana İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Vatan Cd. No:76 / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 201 00 31

Gsm: 0532 785 41 40