Mobilya

Eskişehir mobilya firmaları arasında tecrübesi ve bilgisiyle hizmet veren Mevlana Parke, mutfak mobilyasından portmantoya, yüklük modellerine kadar çok çeşitli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her biri birbirinden şık olan özel üretim mobilyalar, istenilen alana özel boyutlarda yapılabilir ve size geniş bir depolama alanı sunar. Parkeci olarak uzun yıllardır hizmet veren Mevalana Parke, sektörde edindiği tecrübeler ve ekibine kattığı mobilya ustaları ile artık döşemeden dekorasyona kadar tüm alanlarda sizlerin hizmetindedir. Hayal ettiğiniz renk ve desende, kullanım açısından hazır dolaplardan kat be kat daha kullanışlı ve geniş dolap modellerimiz, şık yüklük dolaplarımız, mutfağınıza zerafet katacak mutfak dolaplarımızı incelemek ve nuygun fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Portmanto

Eskisehir portmanto yapan yerler arasında yer alan Parkeci Mevlana, giriş alanını daraltmayacak, kullanışlı, istenilen renkte portmanto imalatı ve montajını yapmaktadır.  Ayakkabıdan mantoya, anahtarlıktan şemsiyeye kadar birçok ürünü hem toplu bir şekilde tutup hem de çirkin görüntüyü ortadan kaldırmaya yarayan vestiyer modelleri evlerde olduğu gibi iş yerleri, restoranlar, kafeler, otellerde de kullanılmaktadır.

 

Parkeci Mevlana kalitesiyle Eskişehir portmanto imalatı ve montajı yaptırmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Parkeci Mevlana İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Vatan Cd. No:76 / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 201 00 31

Gsm: 0532 785 41 40