Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Parkenin yerli veya ithal olması fiyatları etkileyen en önemli unsurların başında gelmektedir.

Parke fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biride parkenin kalınlığıdır. Parke kalınlıkları 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm şeklindedir. Parke m2 fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web sitemizde yer alan “parke renkleri” bağlantısını tıklayarak farklı markaların renk kartelalarını görebilirsiniz.

Satışını ve uygulamasını yaptığımız Aqua Floor marka ürünümüz suda etkilenmez, su geçirmez parkedir. Anti bakteriyel plastikten imal edilmiştir. Zeminde dekoratif ve şık durur.

Laminant Parke, hijyenik, estetik, sağlıklı ve kolay döşenebilen bir yer döşemesidir. Diğer yer döşemelerine göre daha ekonomiktir. Masif parke gibi silstre cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz. Pek çok renk çeşidiyle mobilya ve duvar renklerine en uyumlu parkeyi seçme imkanı sağlar. Diğer ahşap esaslı yer döşemeleri içinde aşınma ve çizilmeye en dayanaklı malzemedir. Günlerce evinize parke yaptırmak için beklemezsiniz. Montajı kolay, hızlı ve temizdir.

Parkenizin günlük temizliği için elektrikli süpürge veya yumuşak el süpürgesi kullanın.

Leke ve kirler, hafif nemli bezle kolayca silinebilir. Parkenizi silmeden önce bezi iyice sıktığınızdan emin olun.

Temizlik suyuna sadece sıvı sabun konulması temizlik için yeterli olacaktır. Temizlik kimyasalı ve alkol bazlı temizlik ürünleri kullanımı kesinlikle önerilmemektedir.

Döşemenizin uzun yıllar boyu ilk günkü güzelliğini koruyabilmesi için yaya trafiği yoğun bölgelerde (kapı girişi gibi), parkenizin üzerine paspas ya da halı gibi malzemeler sermenizi öneririz. Sıklıkla hareket ettirilmesi gereken ağır mobilyalarınızın ayaklarına keçe, kauçuk türü yumuşak malzemelerin yapıştırılması çizilmeyi önleyecektir.

Parke döşenecek alanın döşemeye uygun olup olmadığını bayimize mutlaka kontrol ettirin.

Dekorasyon yapılan bir mekanda parke, montajı en son yapılacak üründür. Kapı, doğrama ve camlar takılmış; boya, kartonpiyer işlerinin bitmiş olması gerekir.

Döşemenizin uzun yıllar borunca ilk günkü güzelliğini koruyabilmesi için ev ve ofislerinizde yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde (kapı girişi gibi) paspas yada halı gibi malzemeleri parkenizin üzerine sermenizi tavsiye ederiz. Sıklıkla hareket ettirilmesi gereken ağır mobilyalarınızın ayaklarına küçük tekerlekler takmanız bu mobilyaların parkenize zarar verme riskini azaltacaktır.

Laminant parke hijyenik ve kolay temizlenebilen bir malzemedir. Yumuşak bez dokulu özellikli temizlik bezleri ve elektrikli süpürgenin parke temizlik aparatları ile temizlik yapmak yeterli olacaktır.

Toz ve kirin yoğun olduğu; örneğin kapı önlerinde ve mağaza girişlerinde paspas vb. kullanılmalıdır.

Mutlaka mobilyaların ayaklarına keçe ya da kauçuk altlık takılması uygun olacaktır.

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.